Yönetim Kurulu Başkanı

TAHİR ERSOY

1975 Eskişehir doğumlu olan Tahir Ersoy, 1999 yılında Uludağ Üniversitesi İşletme bölümünde lisansını tamamlamıştır. Profesyonel iş hayatına 2003 yılında Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığında Vergi Müfettişi olarak başlayan Ersoy, Şubat 2008 tarihinden itibaren Petrol Ofisi A.Ş.’de vergi koordinatörü olarak çalıştıktan sonra Aralık 2011’de Grubumuza katılmıştır. Ersoy halen Doğan Holding risk yönetimi başkan yardımcılığı bölümünde Mali Kontrol ve Vergi Yönetimi Direktörü olarak görev yapmaktadır.
Yönetim Kurulu Başkan Vekili

EBRU GÜL

Ebru Gül, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi “Kamu Yönetimi” Bölümünden  mezun olmuş ardından Gazi Üniversitesi “İşletme, Muhasebe, Finans” alanında yüksek lisans yapmıştır.

İş hayatına 2001 yılında Deloitte&Touche şirketinde başlamış ardından Mazars Denge şirketinde ve sonrasında da 2007-2013 yılları arasında Hürriyet Gazetecilik Matbaacılık A.Ş. İç Denetim ve Risk Yönetimi bölümünde görevini sürdürmüştür. 2013 yılında Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş. Mali İşler bölümünde çalışma hayatına devam etmiş olup, hali hazırda Finansal Raporlamadan Sorumlu Mali İşler Başkan Yardımcısı ve Genel Sekreter olarak görevini sürdürmektedir. SMMM belgesine haizdir. İstanbul’da ikamet etmektedir.
Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi ve Genel Müdür

OĞUZ ZENGİNOĞLU

Oğuz Zenginoğlu, 1997 yılında Trakya Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni bölümünden mezun olmuştur. Kariyerine 1999 yılında Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği bünyesinde Islah Uzmanı olarak başlayan Oğuz Zenginoğlu, 2005 yılında Agrimar Çevre Sağlığı Tarım Hayvancılık’ta Operasyon Direktörü olarak devam etmiştir.

2008-2013 yılları arasında Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı, Tekirdağ Halk Eğitim Merkezi’nde, büyükbaş hayvancılık, arıcılık, rasyon ve proje hazırlama, hayvan sağlığı ve sürü yönetimi konularında sertifikalı eğitimler veren Zenginoğlu, 2014-2017 yılları arasında Kazancı Holding A.Ş. Aksa Tarım İşletmeleri’nde, Hayvansal Üretim Müdürü olarak görev almıştır.

2018 yılında Doğan Holding bünyesindeki Kelkit Doğan Besi İşletmeleri A.Ş.’de göreve başlayan Zenginoğlu, evli ve iki çocuk babasıdır.